| LovelySmile98 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb poza de profil de pe facebook dar imi cere mereu sa o decupez, eu vreau sa fie intreaga. Cum fac? am incercat toate modalitatile. Ajutoor si funda happy

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa modifici poza incat sa o aduci la rezolutia acceptata de facebook, sau mai exista o metoda. Pune-ti contul de fb in engleza ( US ) sau UK. Pe una dintre aceste limbi faza asta cu modificarea pozei nu s-a implementat inca.

Bft!

| MskDesign a răspuns:

Dimensiunea copertei pe facebook este 851X315 pixeli si imaginea de profil 180X180 pixeli.Cu programul Gimp 2.8 care este gratuit le poti crea cu unealta de scalare sau marire a dimensiunilor.

| LovelySmile98 explică:

I-am modificat rezolutia de tot laughing la cea mai mica, tot ma pune sa o decupez, nu merge -_-

| amii25 a răspuns:

Poti folosi aplicatia InstaSize. Pe mine m-a ajutatwinking

| amii25 a răspuns:

Sau NoCrop for Instagram