| andreea4ever a întrebat:

Vreau sa pun cu nero start smart muzica pe un DVD iar mp3-urile sa se trasnsforme in track-uri.Ideea e ca nu stiu cum si oricum nu pre merge.Imi poate da cineva o mana de ajutor? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Nu poti pune Track pe dvd, poti pune pe cd, sunt unele programe de transformat mp3 dar in. ac3 si altele dar nu stii sigur ca iti citeste playerul asemenea formate sau chiar DVD in sine, plus ca programele nu sunt free, decat sa te complici mai bine fai un CD si scapi de problema