| Beatrice a întrebat:

Bună!
Vreau să vă întreb, în pachetul de la telefonul Samsung S3650 Corby ce se află [caşti, husă etc.]? Ce părere aveți despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| DjTeolik a răspuns:

In pachet gasesti casti, incarcator, clablu usb, instructiuni, telefonul si la unele ai si un cd.Telefonul este de nota 10.Se aude bine, face poze clare. Ti-l recomand cu multa placere

2 răspunsuri:
| Zoelinda a răspuns:

Da se afla. si am si eu corby, si mi se pare asa si asa nu prea face poze calumea dar imi place touch screen

| FredFlintstone a răspuns:

Da are si mai are 3 carcase si ii ff bun :X no. 1