| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

Bună, vreau si eu in laptop bun pentru Gaming pana in 4000ron.

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

In general laptopurile, nu sunt bune pentru gaming happy Iti recomand Asus, HP, Acer. Sa aiba un i5/-i7 cam de 2, 0 GHz macar, o placa video nVIDIA, 8 GB Ram, 500GB memorie interna+iei un cooler la el,un mouse,o tastatura si o pereche de casti pentru gaming si te-ai rezolvatwinking Cauta pe Emag,Flanco, sau in hypermarketurile mari,Selgros, Kaufland, Auchan, Media Galaxy, etc. Baftawinking Funda?