| Ely07 a întrebat:

Buna happy. Vreau si eu sa`mi cumpar un aparat foto, dar nu stiu sigur de care. Am gasit unul [ Sony Cyber-shot DSC-H7 ] care mi se pare destul de bunicel. Poate cineva sa`mi dea o idee?

Răspuns Câştigător
| Giuvaer a răspuns:

Daca vrei sa faci poze baie,in vacanta, afara etc aparatul ala e ok.
Daca fotografia e hobby-ul tau si vrei ceva mai profesional si de durata si ai destui bani de investit iti recomand un Dslr- de preferat ceva entry-level (Nikon d3100, Canon 1000d, Sony alpha 200)

www.f64.ro uitete putin pe site'u asta.

spor!