| XxCostYxX a întrebat:

Buna vreau si eu sa stiu daca imi merge metin2 pe windows 7 ca am citit pe internet si cere windows 98/2000/xp si inca ceva si nu sunt sigur

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Normal ca mere, pai cum dracu ai vreau ca numai pe windows 98 si xp sa mearga ca alea is cerintele MINIME care trebuie sa le respecte

3 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

O sa mearga pe Windows 7 mie imi merge mai bine pe Windows 7 decat pe Xp

| StEaUaVLAD a răspuns:

Stai linistit iti merge si eu am windows 7 si pot face orice metin2
Bafta!

| ClaudyaValentyna a răspuns:

Poate sa pice windousu ca asa mi-a picat noroc ca acum am XP