| Mihalache_Tudor_1999 a întrebat:

Am o problema, când apăs pe butonul de aprindere a calculatorului începe sa pâlpâie becul roșu, odată la 2 secunde și nu aprinde pc-ul. Mă puteți ajuta? Și va rog explicațimi și mie care e faza cu funda?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Exista service IT! Dupa intrebarea pe care ai pus-o, e cea mai buna varianta pentru tine!

| Mihalache_Tudor_1999 explică:

Nu mereu face așa. De exemplu eu n-am mai intrat pe pe de o luna jumate, dacă îl las mult timp închis începe sa facă așa.