| Razvanxdd a întrebat:

Am si eu o problema cu microfonul de la casti. Acum cateva zile vorbeam linistit cu niste prieteni pe skype, cand microfonul a cedat ( nu se mai auzea nimic ). Bun, m-am uitat prin setari, am cumparat si alte casti, si tot nu stiu ce sa-i fac.

Am windows 7. Daca dau la sectiunea "Recording", sub microfon imi arata "currently unavailabe".Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are si sype test de microfon si casti si poti vedea ce nu merge...