| Pierdevara a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s2 si s-a blocat codul de siguranta de la telefon, deoarece a fost introdul de multe ori gresit.
Ce as putea face? nu mai pot intra deloc in telefon deoarece acum imi cere id si parola a contului google si nu pot intra pentru ca nu am net.
Am nevoie de ajutor

2 răspunsuri:
| Antonia90 a răspuns:

Du-l undeva unde repara telefoane sau la un magazin de telefoane, gen Orange, Vodafone sau pe ce retea esti, acolo poti primi mai multe informatii. Tu nu mai poti face nimic, am patit si eu odata asta.

| StefanyaLove a răspuns:

De ce nu il duci la reparat sau la niste specialisti?