| Kelenyi_Benjamin_1995 a întrebat:

Am un "wi-free " aici unde stau, nu este al meu.
Eu as vrea ma conectez la acest wifi dar nu sunt abonat upc, se poate sa ma conectez? mi-ar puta da cineva un username si o parola?

11 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca este free, nu-i parola.parola ti-o da cel care il are.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te duci frumos la proprietarul routerului si il intrebi care e userul si parola si daca te lasa si pe tine sa te conectezi.

Semnalul ala de wi fi este dat de un router care apartine unui abonat nu de ISP

| K0sti a răspuns:

"wi-free"? Inventati cuvinte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti conecta numai daca acea persoana nu are parola la reteaua wi-fi. Noi nu putem sa-ti dam parola omului deoarece o stie doar el.

| GhErLeA a răspuns:

Te poti conecta la el dar daca este securizat iti trebuie parola, parola o gasesti pe aparatul wi-fi.

| Bold_Valică_2000 a răspuns:

Iti dau da hai pe Facebook sau ceva wee cine vrea net sa ma caute valica bold am poya de profil cu te iubesc asta e si e roz cine vrea sa imi dea add la dosers o yi buna la toot satu am dat net gratiis

| Bold_Valică_2000 a răspuns:

Pozamea de profil e cu un lup acum

| Bratu_Gabriel_1975 a răspuns:

La acea retea se conecteaza abonatii UPC. Cei cce au raspuns habar n-au de nimic doar se dau cu parerea. Daca esti abonat UPC, intrii si creezi cont MyUpc, acolo iti alegi username si parola cu care te poti loga la Wi-fi free oriunde gasesti reteaua. Ce te pot sfatuii este sa cauti o factura a cuiva de la UPC si cu numarul de client de pe factura sa iti creezi acel cont. Nu stiu exact daca merge. Incearca

| Bold_Valică_2000 a răspuns (pentru Bratu_Gabriel_1975):

Care vor sa se conecteze la upc contactati-ma aici http://igurufoundation.com/......12/fcb/en/ sau valibold

| TZ0219 a răspuns (pentru Bold_Valică_2000):

Link catre un site de phising, conform virustotal.com. NU DESCHIDETI!

| TZ0219 a răspuns:

Link-ul http://igurufoundation.com/......12/fcb/en/ catre un site de phising, conform virustotal.com. NU DESCHIDETI!