| GEORGE_6324 a întrebat:

as dori sa va intreb ceva legat de placi video.Cred ca ajuns timpul ca sa imi schimb placa video sa trec la ceva nou si bun. M-am gandit la aceasta placa video: http://www.emag.ro/......DMI-DVI.As dori sa o pun pe urmatorul sistem:Placa de Baza:Asus P5G-MX Procesor:Intel Core 2 duo E7200 2.56GHz si 2gb Ram DDR2.Intrebarea mea este daca va merge placa video pe sistemul meu

2 răspunsuri:
| Rinorac7928 a răspuns:

Va merge mai mult ca sigur dar daca tot cumperi o placa noua dc nu te orientezi si tu la ceva mai bun?
intra pe dc shop (are preturi mai mici si poate gasesti ceva mult mai bun la acelasi pret)