| Nikollee a întrebat:

Buna ziua!
As vrea sa aflu care telefon este mai bun dintre lg gd330 si sony ericson w580i
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Mai bun e SE w 580i deoarece lgu e cu touchcreensi se zgarie si nu mai face ce vrei u si daca ti se sparge displayu nu il mai poti face niciodata si ti s-a stricat si tel.iti spun din propria experienta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sylvy13 a răspuns:

Eu am Sony Ericsson w580i si imi merge foarte bine.Sunt chiar multumita de el_sunet si camera). Eu zic sa til cumperi pe asta pentru ca e un telefon bun si rezista mult in timp.
Sper ca te-am ajutat