| Sonny1994 a întrebat:

As vrea sa cumpar o Tableta E-BODA Izzycomm Z80 numai ca la formate video scrie 3GPP, MPEG4....Asta ce inseamna ca nu citeste xvid, divx, avi etc? Va rog mult sa ma ajutati...

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Acea informaţie cu Video : 3GPP, MPEG4 este legată de video-ul realizat, dar şi acceptat de dispozitivul respectiv.Asta nu înseamnă că citeşte şi formatele : XVID, DIVX şi AVI sau alte formate. Tableta E-BODA Izzycomm Z80 este o tabletă destul de performantă, iar în general tabletele este pentru a viziona filme şi ar trebui să aibă cât mai multe formate video acceptate.
O seară bună şi sper că răspunsul meu v-a ajutat!