| Keyna a întrebat:

Ce parere aveti de Ipod-uri? Sunt bune? Si va rog spuneti-mi cum e cu iTunes store, pentru ca nu m-am informat despre acest "sistem". Aveti ipoduri si sunteti multumiti de ele? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| alinaalinush a răspuns:

Buna eu am ipod si sincer sa iti zic eu cred ca sunt bune poti sa intri pe net,sa te joci jocuri,pe itunes store poti sa cumperi melodii, filme, videoclipuricare costa de la 1 euro in sus sper ca te am ajutat.