| xZeRo a întrebat:

Cum fac sa dispara celelalte nume de utilizator atunci cand ma conectez undeva? Deci dai click si iti apar nume pe care le-ai mai folosit! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

E vorba de istoricul accesarilor (History). In browser, de exemplu, exista optiunea "Clear History", care iti sterge istoricul navigarilor si numele sub care te-ai inregistrat pe diferite conturi.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde?

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa stergi istoricul browser-ului, cu tot cu datele/parolele salvate.
O zi buna.