| danutz2005 a întrebat:

Buna ziua, daca postez un videoclip pe YouTube si il sterg, mai pot încărca același videoclip?
Intreb pentru a sti daca mi se va inchide canalul, doresc sa ating 1000 de vizualizari intr-un interval scurt de timp până gasesc titlul potrivit pe Youtube. Iau strike?

Răspuns Câştigător
| ImJack a răspuns:

Poți liniștit însă mai bine te-ai gândi din prima ce titlu ar fi potrivit fără sa mai ștergi videoul de 10 ori. Fundă?

1 răspuns:
| Noname2128 a răspuns:

Nu este problemă, poți să îl ștergi și pui înapoi când dorești tu.