| ginnnin a întrebat:

Buna ziua! Doar mie mi se întâmplă ca atunci cand intru pe profilul cuiva de Facebook sa i se trimita cerere de prietenie automată? Am intrat azi pe profilurile unor persoane si dupa ce am ieșit am observat ca s-au trimis cereri la toți desi eu nu am trimis si unii dintre ei mi-au si acceptat. Este ceva de la Facebook? Nu mi s-a mai întâmplat pana acum

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu am mai auzit despre asa ceva.Probabil ai apasat pe butonul respectiv din greseala, si s-au trimis cereri.

| cfrtobias a răspuns:

Am patit odata acum recent, probabil e prost optimizat Facebook Lite, de ieri am zis sa nu ii dau update, poate isi revine

| MihaiFundescu a răspuns:

Nu am patit si eu, de multe ori gasesc o gramada de pagini la fallow care habar nu aveam de ele ca exista.