| Adrian_George_1992 a întrebat:

Joc cs 1.6 si am o problema. Cand vorbesc la microfon se aude rau. Uitati-va : http://www.filedropper.com/untitled6_3

1 răspuns:
| LaVerd3 a răspuns:

Link-ul e gol, dacă se aude chiar şi înafara cs-ului atunci este de la mic.
dacă se aude doar în cs auntci încearcă să reduci din fps si să te mai "joci" cu controalele acelea de la "opţions -> voice" preferabil când vorbeşti uite-te-n jos.
Încearcăsă nu vorbeşi direct în microfon ci pe lângă sau măcar evită consoanele gen "p, t, ţ, b" gen beatbox pentru că se aude "gâjâit".