| Hahahaoption7 a întrebat:

Ma intereseaza sa cumpar o consola pentru jocuri.Play station 3 am vazut destul de multe oferte ieftine(mana a doua) si bune,250, 500gb.Si vroiam sa stiu daca un xbox in valoare de 200-400 ron cu 20, 60gb ar merita pentru jocuri gen:Minecraft,Call of Duty black ops 2, crysis 3, Fifa 14, BattleField 4, etc. Si chiar jocuri ce vor mai aparea.Mulțumesc pentru raspuns anticipat.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu-ti lua xbox, etse o consola foarte veche, grafica jocurilor nou aparute pe ea e varza. Nu zic ca si ps3 este o consola veche, dar ca si performante depaseste xbox360, grafica jocurilor e ceva mai ok.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca iti iei teapa. Nu cumpara nici ps3 nici xbox la 400 lei. Variantele fat ca alea is asa ieftine la ambele console au sanse imense de defectare. Iar variantele superslim/eslim, nu se prea modeaza, de aceea sunt tot ieftine. Daca vrei sa faci treaba buna, strange macar 700 lei, si ia un ps3 slim modat cu cfw.