| Alexandruvoicu a întrebat:

Buna ziua, ma scuzati... am si eu o nelamurire cu privire la windows 7 daca ma poate ajuta cineva. Deci:am facut ieri reinstalarea la windows 7 din cauza faptului, ca inainte sa fac asta, din prostie, am dat update si m`a prins ca am windows "piratat". si am tot activat cate 30 zile pana la 120 cum se aude si am zis sa-l reinstalez ca sa numai apara acel trial si sa numai dau update la KB971033 si multe altele. Dar din nefericire, fara update si fara nimic, dupa ce s`a reintalat windows 7 ultimate 64 bit si am dat properties, a aparut "30 days to activate". Chestia e, cum fac sa reinstalez windowsu` si sa nu`mi mai apara acel "30 zile to activate" cum era la inceput cand am bagat windowsu` prima data. Si mentionez ca am sters doar partitia C si am formatat`o si pe restul` nu le-am sters. Sa fie si faza ca trebuiesc toate partitiile sterse? ca s`ar putea sa se fi infiltrat vreo mica chestie de descoperire? Va rog din suflet sa ma lamuriti si pe mine, ca nu stiu ce sa fac, ca nu vreau sa tot am cate 30 zile... sa am si eu windows normal fara update, asa cum e el! va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Costică_6760 a răspuns:

Nu înțeleg de ce te plângi, dacă l-ai furat. Cumpără-l, și de abia după aia poți emite pretenții.

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Windows7 e destul de complicat...si eu il am si imi face probleme.eu as reinstala xp-ul tongue.