| Chis_Gheorghe_1954 a întrebat:

Pina zilele trecute am folosit pe calculator Skype versiunea 7.5.0.102 si a mers foarte bine. Vazind ca este o actualizare recenta la versiunea 7.6.85.105 am efectuat procedura. dar am constatat ca versiunea noua nu merge. am incercat sa reinstalez versiunea mai veche 7.5.0.102 dar de fiecara data mi se afiseaza ca este o problema la serverul de descarcare si nu pot descarca programul. Poate ma puteti ajuta cu un sfat, ce sa fac/

3 răspunsuri:
| αleхαɴdrα a răspuns:

Problema este ca nu ai windows-ul cumparat si tu, mereu actualizandu-ti diferite aplicatii, normal ca cei de la Windows ti-au restrictionat unele drepturi. Incearca altadata sa nu mai faci toate update-urile. Acum banuiesc ca va trebui sa reinstalezi windows-ul.
Sper ca te-am ajutat!

| Liv300 a răspuns:

Cred ca trebuie sa pui iar windowsul si sa instalezi versiunea buna