| anonim_4396 a întrebat:

Problema Skype este cand o pornesc calculatorul se deschidea skype si apare ca Skype este restrictonat de probleme de catre Microsoft, Pornesc de pe task manager dar tot asa l-am dezinstalat l-am instalat dar apare alta eroare, (Sunt probleme cu serverul de descarcare, Nu puteti reinstala) l-am descarcat altul dar tot nu se instaleaza Inainte mergea, cum rezolv

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Așteptând ca cei de Microsoft să rezolve problema.Probabil că dețineai o versiune veche de skype, și așa cum știi aplicația fiind una comercială are funcția de actualizare automată(abuzivă) iar din cauza serverelor Microsoft aceasta nu a reușit să se actualizeze.
Când vei reușii să descarci aplicația de aici:http://www.skype.com/ro/ înseamnă că o vei putea reinstala.Succes

| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Nu a mers, sad