| anonim_4396 a întrebat:

Sărbători fericite... Am şi eu o întrebare : Cum să îmi schimb numele la facebook? Intru la Setări dar pot pune doar unul din numele pe care le-am mai avut...Nu pot pune unul nou.Este vreo soluţie pentru asta? Mulţumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
| lebek01 a răspuns:

Sagetica aia alba mica de langa home,clik /account seting/la nume in dreapta edit /introduci primul nume si al treilea,cel mijlociu nu e necesar cred,apoi introduci parola de facebook undeva mai jos, apoi save changes, apoi dai home si totul e cum vrei tu. succes

| RobYnRobYn a răspuns:

Dai la Contul meu -> Setarile contului -> Nume -> Editeaza -> Scrii ce nume vrei -> Salveaza modificarile. happy

| SimplyTheBest a răspuns:

Dai la Contul meu -> Setarile contului -> Nume -> Editeaza -> Scrii ce nume vrei -> Salveaza modificarile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii logata in contul tau facebook.Sus in dreapta ai o sagetica albastra clic pe ea, selectezi "setarile contului". apoi clic pe "editeaza" din prima linie unde este" numele", schimbi numele si prenumele si mai poti selecta si varianta cum sa iti apara scris la profil, apoi dai "salveaza modificarile" si gata. Succes!

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Multumesc, dar la editarea numelui imi apar doar numele vechi...Pot sa aleg doar din ele.Nu ma lasa sa introduc eu unul nou sad

| Alexandro9050 a răspuns:

Dai sus in dreapta click pe sageata aia de langa home. setarile contului -> in dreptul numelui dai click pe editeaza, scrii numele nou, mai jos ptrebuie sa scrii parola, si salveaza modificarile happy