| EthanRamsey204 a întrebat:

Buna ziua sau buna seara.Am componentele urmatoare la pc Intel dual core 2.5 o placa video ati radeon hd 4550 de la saphire, 2 placute de 2 gb ram 800 frecventa ddr2 si un hard disk de 320 gb.Cat as putea lua pe el? uni au zis 10-12 mil alti doar 8

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Nu prea se mai cauta cu componentele respective... cu 12 mil iau un i3 si 4-8 gb ram si hdd 500 GB deci daca il dai cum a zis vidii e bine

| peperonies a răspuns:

| vidii a răspuns:

Nici 8, cu 8 iau pc nou cu 4gb ram, pentium haswell...12 mil? sf
Sincer, un pret mai realist ar fi ~ 400-500 lei maxim!