| BeaconCraftY a întrebat:

Buna Ziua TPU! am cam auzit ca pe Linux nu cam merg chestii si nu stiu sa imi bag Linux mint debian sau nu... daca este un raspuns cu da sa il iau sa imi dea si link. Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| Gabi001 a răspuns:

Salut.Til recomand si eu am linux mint 17 kde si e bestial mai ales efecte care pe win nu are asa ceva! http://www.linuxmint.com/download.php si alegi versiunea kde 32biti!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da asa e, nu merge "chestii". Orice executabil care il instalezi tu pe windows pentru linux trebuie sa ii cauti echivalentul, daca are.

plus sa iti iei adio de la jocuri

| BeaconCraftY explică:

Funda + Vot happy