| Cezar_Ciobanu_1967 a întrebat:

Buna ziua TPU. am si eu o intrebare pentru voi,dragii mei prieteni!? cum pot priva,sa vad un videoclip ce l-am postat eu pe you tube, sa-l vad doar eu si nu public! adica sa fie vizionat doar de mine! ce pasi trebuie sa fac, ca sa-l fac privat! va multumesc frumos! o zi minunata sa aveti!

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Buna. Intrii pe youtube cu contul tau si faci click pe lista din stanga sus de langa sigla "youtube" si selectezi "my channel". Apoi selectezi "Videos" din meniul de sub imaginea ta, este a doua optiune din meniu dupa "Home". Selectezi videoclipul (va incepe sa ruleze) iar imediat sub frame-ul cu videoclipul vor aparea niste butoane dintre care unul este cu un creionas iar daca te duci cu cursorul peste el (fara sa dai click) se va afisa textul "Info and Settings". Dai click pe acel buton si in noua pagina care ti se va afisa, sub videoclip, vei avea optiunea "Public" care este parte dintr-o lista in care vei avea si optiunile "Unlisted" si "Private". Ca sa testezi, cauta videoclipul tau sau copiaza linkul videoclipului ca sa vezi daca ruleaza insa fara sa fii logat la contul de youtube. Succes

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru AliGab):

Multumesc foarte frumos! o zi minunata sa ai! toate cele bune!