| teiube a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu o problema mi-am schimbat sistemul de operare de la pc si din windows vista in windows ultimate7 mi-a instalat itunes totul bine pana aici calculatorul mi-a recunosut telefonul si contul dar nu pot sa bag muzica in telefon prin ituns si nu stiu de ce.bun ma am un pc cu sistem de operare windous xp la fel imi recunoste telefonul imi recunoste contul dar nu pentru sa trag muzica cum fac dau fund

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Connecteaza tel.la PC, deschide iTunes, te duci in PC-ul tau unde ai muzica si faci drag`n`drop.
Adica pur si simplu tragi fisierul/piesa in itunes in dreptul unui folder de la muzica si iti indik sus de tot k se sincronizeaza adica se copiaza muzica. Asta e tot.
Ti-ar fi mai simplu sa iti faci un folder sa-i dai un nume pt.muzik, si acolo faci drag`n`drop happy
Baftawinking