| Casa a întrebat:

Buna ziua TPU happyAstazi mi-am luat un laptop nou, si cand l-am deschis mi-a aparut ceva randuri cu 3 randuri: cu nr 1 si scria ceva apoi nr 2 si scria ceva, si apoi nr 3 care iar scria ceva, oare de ce? Nu stiu daca ajuta dar laptopu este din firma,, ASUS,, Oare n-am windows-ul instalat si de aceea imi tot apare? Daca da si nu am windows as vrea sa stiu cum sa instalez, am un cd de windows xp, si nu stiu cum sa instalez, Va multumesc astept un raspuns sa siu si eu ce sa fac happy

voi da si funda...

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca esti balbait! Iar ai pus intrebarea asta la care ti-am raspuns si n-ai dat la nimeni funda. Nici macar sa multumesti.