| Al3xinio a întrebat:

Buna ziua TPU, vreau sa imi cumpar un laptop dar cineva m-a bagat intr-o dilema intrucat eu credeam ca e unul dintre cele mai bune http://www.flanco.ro/......linux.html Ma intereseaza in special pentru jocuri si sa imi mearga perfect chiar cu mai multe aplicatii rulate. Acum intrebarile mele referitoare la el ar fi: ar face fata vreo 3 ani macar la orice joc apare fara probleme? nu mai zic de cele actuale, Referitor componente/calitate/pret cum e? Ce parere aveti de procesor, placa video si aceasta combinatie procesor placa video..ca mi-a zis cineva ca nu e prea buna combinatia procesor-video si ca nu o sa mearga la adevarata sa performanta ci mai slab. In pretul asta de 3500 ron aveti alte recomandari mai bune? Nu am mai avut nimic de la Acer, e buna cat de cat marca? Vreau sa va exprimati fiecare parere, in special a celor cunoscatori. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| John1973 a răspuns:

Este un laptop destul de bunicel acela http://bit.ly/1r4T719