| xGamerZ212 a întrebat:

va rog sa imi spuneti ce jocuri ar merge pe Asus V8V-VM SE, windows xp sp3, 1gb ram, placa video nasoala (via chrome9 family) multumesc!

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Jocuri mici sa zic asa care nu consuma multe resurse.
Metin2, NFS Most Wanted, GTA San Andreas, Mario, Tron 2.0, Quake, Minecraft, DarkOrbit, Mario, Hitmen 2, NFS Carbon, Gta Vice City, Transformers:The game, Punch Club...

Jocuri asemanatoare acestora care nu cer un sistem foarte performant dar foarte usor de folosi chiar si la un pc slab.

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Ai pe net diferite softuri care fac asta, trebuia doar sa cauti: https://www.google.ro/......tps?/webhp