| luci12nf a întrebat:

Bunaa. Cine stie o aplicatie pentru telefon care poate sa inregistreze ceva sau sa ia inregistrarea din telefon si sa il setez ca la ce ora vreau eu sa porneasca si sa zica inregistrarea aia minute in sir... la fel ca o alarma numai ca vreau ca daca inregistrarea are o ora... sa tina o ora. Am citit un stiudiu care zice ca de exemplu daca asculti in timpul somnului un CD care te invata limba franceza tu astfel inveti franceza... cautati si voi oe net: mesaje subliminale in timpul somnului. sper sa ma puteti ajuta

1 răspuns:
| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

Sa nu faci asa ceva, doar iti vei strica somnul si vei fi obosita
Daca vrei sa stii cwva trebuie sainveti, nu saalegi calea "usoara"