| mihaela90 a întrebat:

Bune TPU.am un telefon zte digi mobil si nu gasesc nici infrarosu nici bluethoot la el.am cablu de date la el si nu merge, telefonul e nou.stiti de ce? mersi

2 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Pentru ca nu are inflarosu si nici bluetooth
cablul de date nici mie nu imi merge nici daca il instalezcrying
dar am cititor de card micro sd si cu el bag muzica pe tel

jocuri si teme nici nu am gasit pe netcryingbine ca nu prea folosesc eu tel ala

| RadXx a răspuns:

Nu merge nici un joc pe el mai bine ia-ti unu mai bunwinking daca ati bagi vreun joc sau ceva nimic nu merge sunt nemultumit de el