| ionucmarele a întrebat:

Ca sa faci internet weirless tebuie sa ai in calculator si placa de retea sau numai sa cumpar router daca am internet prin modem de la upc ca mi-am luat o tableta cu wi-fi si am nevoie si daca careva o incercat prgramu Bzek care sa inlocuiasca un router daca ai placa de retea merge va rog sa ma lamuriti ce trebuie sa fac ca sa am net weirles daca am prin modem de la upc ca nu stiu cum sa fac sa am la tableta, telefon, laptop etc va rog.

2 răspunsuri:
| fanporsche a răspuns:

Daca ai net prin modem de la upc inseamna ca ai si placa de retea in calculator!

| Marin23 a răspuns:

Doar iti cumperi router wireless iti lasi modemul de la UPC in comp clonezi MAC address din setarile router-ului si dai drumu wireles-ului.
Banuiesc ca sti sa intri intr-un router pentru setaritongue
Imi dai un mesaj privat daca intampini problemewinking