| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Ca sa instalez un driver pentru placa video, trebuie neaparat sa fac backup la sistem?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu faci niciun backup, pur si simplu instalezi acel driver dezinstaland inainte de asta vechiul driver ca sa nu existe un conflict intre ele.

| sierra1 a răspuns:

Nu dar dacă nu "nimerești" ce trebuie, dai totul peste cap și prin urmare, nu strică s-o faci

| lpavel a răspuns:

Cu siguranta nu! daca nu e bun driverul nu se instaleaza asa functioneaza driverele pentru placa video! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce model e