| PaharDeSticla a întrebat:

Cablu Hdmi. Problema
Am cumparat recet un lcd led de 102cm. Prin cablul hdmi nu se vede deloc clar. iar daca bag prin stick ca are tv slot. se vede bine. full hd. Pareri?

4 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Parerea mea sa mai pui mana pe un manual de gramatica ceva. Eventual un abecedar.

| PaharDeSticla explică (pentru Ionait):

Eu as zice sa taci in. daca nu raspunzi sa ma ajuti

| Ionait a răspuns (pentru PaharDeSticla):

Prietene, tu nu ai o intrebare adresata acolo. Singura ta intrebare e "Pareri?". Pareri despre ce? De ce nu se vede prin cablul HDMI? Distanta prea mare dintre sursa si TV, cablu prost izolat, mufele nu fac contact calumea, prea multe interferente (asta e cam acelasi lucru cu cablul prost izolat).

Cat despre a doua parte a propozitiei e complet inteligibila.

Parerea mea nu s-a schimbat.

| K0sti a răspuns:

Nu are cum sa se vada prost pe HDMI, exclus!