| dudu021 a întrebat:

Calculator cu procesor Intel IvyBridge Core i3-4170 3. 7GHz, 8GB DDR3, HDD 1TB S-ATA3, Placa Video Dedicata G630 2GB DDR3 / 128BIT, HDMI, DVDRW - inscriptor dvd, Placa de baza ASUS / MSI, Carcasa Tower cu sursa 500W
Merge gta 5? Dau funda

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iar maninca cacao TF, unde mai pui ca voia sa zica invers - low pe FHD si medium pe HD. Deh, greu la deal cu boul mic. O sa se tiriie pe medium. http://www.game-debate.com/....../index.php

| RAY a răspuns:

Eu stiam ca hd e pe 720p si full hd e pe 1080p cred ca ai scris invers, pe full hd 1080p merge low si pe hd 720p medium

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge pe medium la full hd si la low pe hd

| dudu021 explică:

Dar gta 4