| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa imi incarc cartusele de la imprimanta? vreau color + alb negru 2 cartuse. asta e imprimanta: nu prea stiu ce cartuse are, nu ma pricep =))
deci vreau sa incarc un cartus color si unul alb-negru
http://i3.cdscdn.com/pdt/1/0/B/4/f/CC210B.jpg

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Un cartus doar cu alb-negru e 10-15 lei incarcarea. unul color e ceva mai scump, poate dublu.

| Bishop a răspuns:

Vreo 20 de lei, am incarcat eu.
Dar nu mai stiu daca impreuna sau doar cate unul laughing

| Bishop a răspuns:

Nu! serios! Atata este. Ce zici tu de 100 lei sunt cartuse noi, nu sa te duci cu ale tale sa le reincarciwinking

| mcandr3y a răspuns:

Eu am incarcat cu 10 lei cartusul...

| Zambete89 a răspuns:

Ete aki un film cu imprimanta =))

http://www.flixfacts.co.uk/......diaplayer/

deci vreau raspuns sigur. nu sa ma duc acolo si sa am 1 mil in buzunar si ala sa imi ceara 3 mil :)) da?=))

| Zambete89 a răspuns:

@bishop
aha, macar de-ar fi atat laughing

| Alecsanndraa a răspuns:

Cam 150 unul ceva de genu

| dany4 a răspuns:

Alb negru e 8 lei color cativa zeci de lei nu mult oricum