| moreno10 a întrebat:

Cand dau sa intru intr-un joc imi apare asta :"Windows nu are acces la dispozitivul, calea sau fisierul specificate. Nu aveti permisiunile adecvate pentru a accesa elementul"

Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| ILoveMoon a răspuns:

E de la antivirus uneori, daca ai avg (cum am eu) intri in antivirus dai click dai pe tools si dupa dai pe advanced settings si dupa dai pe ca iti apare o lista dai pe excluded items si dai la ad path si dai pe programul sau jocul care nu merge si dai ok si inca un ok si dupa iti merge. La mine asa a fost

| Klandestin a răspuns (pentru ILoveMoon):

Am am avut ceva vreme antivirus, odata ma jucam si m-a scos afara, dupa mi-a aparut chestia asta, am crezut ca-i de la joc, si cand ma incercat sa il instalez iar, am vazut ca tot apare, si am intrat sa caut si am gasit la tine! Mersi

1 răspuns: