| indiaqueen a întrebat:

Cand deschid Google Chrome imi apare ca pagina de pornire Istartsurf in loc de google. Ce pot sa fac? La setarile de la google imi apare ca pagina de pornire este google...

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil ai niste virusi prin calculatori. Scaneaza cu http://www.techsupportall.com/adware-removal-tool/ apoi instaleaza-ti un antivirus buna (daca nu ai bani de licenta foloseste Avira sau ce doresti tu), apoi pune-ti pagina de pornire Google. Ar trebui sa mearga.

| marian5693 a răspuns:

E posibil sa ai un program instalat aiurea. Am patit si eu o faza de genul asta cand am descarcat un program si pe langa el s-a mai instalat o chestie de care nu stiam. Intra in control panel si vezi ce programe ai instalate si dezinstaleaza-le pe cele suspecte sau pe cele care nu le folosesti.