| biabianca a întrebat:

Cand deschid telefonul imi scrie " test mode ". si nu se deschide, adica apas pe acel buton si imi apare mic pe mjlocul ecranului. ce inseamna? straight face fundita

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Că îi în modul de testare.Cauze probabile.Eroare de softare din fabrică sau cartela SIM nu a fost introdusă corespunzător.Succese

| SensiBlu a răspuns:

Inseamna ca nu ai bagat cartela bine sau este codat pe o retea diferita de reteaua cartelei tale incearca sa scoti cartela si sa o bagi iarasi. sper sa iti rezolvi problemahappy