| miki_6623 a întrebat:

Cand folosesc demon tools, montez imaginea si cand vreau sa intru in joc imi arata "please insert CD-room" ce sa fac sa pot intra in joc?

4 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Prima data trebuie instalat jocul de acolo, apoi copiezi crackul(see afla intr-un folder CRACK) si il copiezi il folderul unde este instalat jocul.Intsalarea o gasest.i la Autorun sau Setup, depinde

| MrSonnyist a răspuns:

Poi....depinde.Unele jocuri au crack-ul pus impreuna cu instalul.(in imagine, dupa ce il deschizi cu deamon tools) la altele trebuie sa il downloadezi de pe internet.Dar mai bine spune-mi ce joc este si am sa iti dau ue linul cu crakul.

| warGamer a răspuns:

Pune crakul

| miki_6623 explică:

Cum pun crakul?