| anonim_4396 a întrebat:

Cand imi tastez gresit parola la Facebook primesc mereu o notificare pe mail despre cum sa intru iar in cont.
Ma deranjeaza alerta asta.
Am vazut ca se pot scoate destule notificari de la Facebook via email, dar de asta cu parola cum scap?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

O marchezi cu spam și va fi mutată automat în folderul spam.De acolo numai ștergi conținutul lui și gata.Succes

| DeyCj a răspuns:

Nu știu cum e pe facebuci că nu sunt fan și nici nu voi fi, dar de regulă la toate conturile în genul undeva la alerte din setările contului ar trebui să fie și opțiunea de personalizare a alertelor.Dar chestia asta nu cred că o poți rezolva de acolo. Ăsta îi un mseaj trimis automat de sistemul lor.Și de asta ți-am recomandat să îl treci la spam.