| Lemonm12 a întrebat:

Cand instalez driverul video (si da este compatibil cu placa video) nu merge. Instalarea decurge normal la sfasit ma intreaba daca vreau sa restartez calculatorul dau yes si cand se reaprinde driverul video nu este instalat. filele instalate sunt la locul lor dar nu merg jocurile. Dati-mi un sfat Multumesc

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Descarca ultimul driver de pe site-ul producatorului

| pozeanimate a răspuns:

Bara de start si scrii regedit si dai enter
cauta pe adresa asta:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{36FC9E60-C465-11CF-8056-444553540000}

LowerFilters sau UpperFilters este?
daca sunt, sterge si fa restart
instaleaza driverele