| YusukeUrameshi a întrebat:

Cănd instalez Windows 7 64 biți de fapt după ce apăs o tastă se încarcă puțin(scrie Windows loading files)și se înstinge. Ajutor vă rog frumos.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pc/laptop? Poate fi ceva in neregula cu aproape orice placa de baza/hdd/procesor/rami.Incearca alt dvd nou nout sa vezi daca functioneaza.

| robytoby a răspuns:

Se poate sa ai probleme cu calculatorul, sau sa fie CD-ul zgariat.
Incearca cu Ubuntu LiveCD, nu trebuie sa-l instalezi, daca face la fel inseamna ca ai o problema cu calculatorul, hard disk are BAD-uri.

| robytoby a răspuns:

Daca se stinge de tot insemna ca ai probleme cu sursa sau placa de baza.