| coolstory a întrebat:

Cand intru pe skype pot sa scriu in chat,dar daca sunt intr-o conferinta ( in voice chat)daca dau Show IM sa scriu la toti, nu se intampla nimic.Apas si nu deschide fereastra ca sa scriu. Daca nu vorbesc la microfon pot scrie.Am reinstalat skype(am ultima versiune) si tot asa.Ce pot face?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Să cumperi programul.De gratis cam atâta poate.Și eu am întâmpinat cam aceleași probleme, numai cu diferența că am dorit să fac conferință cu nmai multe persoane.Succes