| Rosu_Daniel_1998 a întrebat:

Cand intru pe un sv de minecraft imi cere o parola care e? plz ajutor!

2 răspunsuri:
| Ercjiaai a răspuns:

Scrie cumva /login password daca da inseamna ca cineva a intrat deja cu numele ala pe sv si trebuie sa-l schimbi, daca iti arata /register password confirm password trebuie sa pui tu o parola care vrei

| AnimeDrawer a răspuns:

Deci...daca in chat iti scrie : /register password password sau /register parola parola inseamna ca trebuie sa scrii in chat: /register masina masina (am dat un exemplu. tu poti pune orice parola vrei in loc de masina). daca itit scrie : /login parola sau /login password trebuie sa scrii /login masina (parola pe care ai pus-o la comanda /register) dar daca intri pentru prima data pe serverul respectiv si iti scrie /login parola inseamna ca cineva a intrat inaintea ta pe serverul respectiv cu contul tau. daca s-a intamplat asta, du-te pe forumul serverului si cere sa ti se reseteze parola (poti face aelasi lucru si daca ti-ai uitat parola)
sper ca te-am ajutat.