| balubarece a întrebat:

Cand vreau sa downloadez google chrome, sau de pe www.ninite.com ceva sau cand incerc sa intru pe yahoo messenger imi ice : the procedure entry point _except_handler4_common could not be located in the dynamic lick library msvcrt.dll, si nu imi merg. ce pot sa fac ajutor!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa downloadezi (daca poti, daca nu de la altcineva) dll-ul respectiv de pe google. Cauta exact numele si-o sa-l gasesti, apoi inlocuieste-l cu al tau (fa o copie de siguranta inainte) si vezi daca merge. O sa gasesti de unde downloadezi instructiuni unde sa-l copiezi in functie de ce windows ai.