| Marius1789 a întrebat:

Când vreau să îmi adaug o pagină pe addmefast îmi spune asta "The Facebook page you are trying to add does not exist or it is geographically, demographically or age restricted."
Cum pot să o rezolv? Am pus link de la profilul meu și am pus peste 13 ani.

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Înseamnă că este restricționat accesul din cauza zonei geografice în care te afli. Această zonă geografică se stabilește cu ajutorul IP-ului pe care-l ai, deci nu poate fi "fentat" decât dacă intri cu proxy. Nu te-aș sfătui să faci așa ceva, totuși.