| vladmuresan1995 a întrebat:

Cand vreau sa instalez un software imi da eroarea: The system cannot find the path specified, si nu pot sa instalez nimic. Cum scap de eroarea asta?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică dacă cumva ceva(un virus) nu ți-o șters s-au ascuns folderul programs files din Windows. Dacă folderul Programs files este ascuns, fă-l vizibil și apoi problema se va rezolva.Succes

| silviuqanda a răspuns:

Ai verificat locatia in care pc-ul incearca sa instaleze sofware-ul? poate ca locatia asta nu exista..de obicei pe windows 7 e program files x86..incearca sa schimbi locatia in care se instaleaza softul