| CatalinAndrei01 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe Mozila FireFox uneori scriebig grinescarcari terminate.
Ai atins limita de descarcari in luna aceasta! Dar eu nu am descarcat doar cantecul lui Sterling Knight.

Răspuns Câştigător
| QAlessia a răspuns:

Dezinstaleaza Mozila FireFox
(daca nu sti cum sa il dezinstalezi Dai click dreapta pe mozila si delete [SA NU DAI YES ] iti apare cu albastru Add or remove programs da click p` ala. Ai intrat? Acum coboara in jos cu bara din dreapta si caluta MOZILA. Il vei gasi si atunci da click pe el si pe REMOVE apoi Uninstall ( dezinstaleaza) [ sper ca mai ai si alt browser] Intri pe alt browser ( internet explorer Sau Google Chrome) intri pe unul dintre ele si scrii "Download Mozila Firefox" apoi il downloadezi in vezi daca merge.
Sper ca te-am ajutat happy
Bafta:*...

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Da-i un refresh.

| CatalinAndrei01 explică:

Stiu cum sa-l sterg.Am luat premiul intai la concursul de tecnologie.